ANADOLUM YAPI MİMARLIK
SEPETİM

QİS EV TİPİ PRATİK TAMİR ÜRÜNLERİ

Hiç bir usta yardımına gerek duymadan pratik Qis Smart markasının kalite ve pratikliği ile kendi evinizde kolayca tamirat, tadilat yapa bilirsiniz.

ALÜMİNYUM FOLYOLU BUTİL ( ÇAMUR ) BANT
Yeni Free Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 107
1 MM Alüminyum , Tek Tarafı Yüksek Yapışma Özellikli Butil Bant.Butil kauçuk esaslı, tek tarafı yapışkanlı diğer tarafı özel alüminyum lamineli  , pek çok yüzeye mükemmel yapışabilenyalıtım ve dolgu bandıdır.KULLANIM YERLERİİnşaat sektöründe sızdırmazlık ve yalıtım amaçlıHavalandırma kanalların..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QIS ANTIFLOOR (2 KG) QIS ANTIFLOOR (2 KG)
Yeni Free Out Of Stock
Model: 00015
TANIM: Kaydırmazlık sağlayan, özel mineral dolgulu şeffaf yüzey kaplamasıKULLANIM ALANLARI: Kaydırmazlık istenen seramik, mermer, beton, metal yüzeylerÖZELLİKLERİSolvent içermezHızlı kürlenirYüksek yapışma gücü vardırKaydırmazlık sağlarSu iticidirSARFİYAT: 0,3 kg/m2 (1 katta)AMBALAJ: 2-4 KG..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QIS BİTUMAX KBX ( Çatı, Baca, Cephe, Membran onarım macunu) QIS BİTUMAX KBX ( Çatı, Baca, Cephe, Membran onarım macunu)
Yeni Free Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 106
BITUMAX KBX, kauçuk bitüm esaslı, tek bileşenli solvent içermeyen UV dayanımlı, %1000 elastik (10 kat uzama özelliğine sahip ) su yalıtımı ürünüdürKULLANIM ALANLARI✔ Beton, sıva ve şap, sıvanmış tuğla,✔ Bitümlü membran, zift, asfalt, ziftli kağıt,✔ Metal, ahşap, çinko, sac,✔ Çeşitli plastikler (CTP,..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QIS SL (ŞEFFAF YALITIM KAPLAMASI ) QIS SL (ŞEFFAF YALITIM KAPLAMASI )
Yeni Free Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 104
Şeffaf, poliüretan hibrit esaslı, tek bileşenli, su yalıtım ve koruma amaçlı uygulanan sıvı membrandır KULLANIM ALANLARITeraslar,Veranda ve balkonlarBeton, doğal tafl yüzeyler,Cam yüzeyler,Seramik yüzeyler, ÖZELLİKLERİMükemmel mekanik özelliklere sahiptir.SolventsizdirAstar gerektirmezUV d..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QISSMART Antifloor (Kaymaya Dirençli Şeffaf Yüzey Oluşturur ) QISSMART Antifloor (Kaymaya Dirençli Şeffaf Yüzey Oluşturur )
Yeni Free Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 103
Qissmart antifloor Türk kimya mühendislerinin özel formülle geliştirdiği, şeffaf, iç ve dış mekandaki ahşap, beton, çelik, fiberglas, alüminyum, yüzeyler için geliştirilmiş kaymaya dirençli yüzey ürünüdür.Kullanım alanları:Iç ve dış mekanlarda,Küvet içi ve kenarları,Havuz basamakları,Bina girişi ve ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QİSSMART JEL DÖK-AÇ QİSSMART JEL DÖK-AÇ
Yeni Free Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 107
QİSSMART Jel Lavabo Açıcı, ekstra güçlü formülü sayesinde her türlü lavabo ve giderinizi, tamamen tıkanmış ve suyla dolmuş olsa bile kolayca ve zahmetsizce açar.QİSSMART Jel Lavabo Açıcı, ekstra güçlü formülü sayesinde her türlü lavabo ve giderinizi, tamamen tıkanmış ve suyla dolmuş olsa bile kolayc..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QİSSMART SİHİRLİ SU
Yeni Free Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 101
araçlarda; koltuk, döşeme, tavan, motor, jant ve kaporta aksamındaki sürtünme boyalarının temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsinizevlerde; ocak, aspiratör, fırın,banyo da; duşa kabin, fayans derz aralarında, lavabo ve klozetteki tüm zor lekelerde kullanabilirsinizevinizdeki halı, koltuk, laminant p..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QISSMART SUKES QISSMART SUKES
Yeni Free Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 105
QİSSMART SUKES , çimento esaslı yapıları su geçirimsiz yapmak ve kimyasallara dayanıklı hale getirmek için uygulanan, tek bileşenli, su bazlı, beyaz, UV dayanımlı elastomerik reçine esaslı, elastik bir yalıtım malzemesidir.TANIMIQİSSMART SUKES, çimento esaslı yapıları su geçirimsiz yapmak vekimyasal..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
QİSSMART ULTRA GÜÇLÜ BACA DİBİ BAND QİSSMART ULTRA GÜÇLÜ BACA DİBİ BAND
Yeni Out Of Stock
Marka: Qis Yapı Kimyasalları Model: 108
Kendinden Yapışma Özelliğine Sahip Su Yalıtım Bantıdır.QİSSMART BACA DİBİ BANDI ; bitüm esaslı, S.B.S. katkılı, bir yüzü Alüminyum Folyo ya da Renkli Mineral kaplı, diğer yüzü sökülebilir film olan, kendinden yapışma özelliğine sahip su yalıtım bantıdır.ÖZELLİKLER-Su geçirmezlik özelliği ile kesin b..
57,00₺
Vergiler Hariç:57,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)